Wheel Spacer - 25 mm - 1.48" x 1.24"
Features
- Steel construction, polished, then chrome-plated
- Made in the USA
Specs
| Compatibility | OEM Compatible |
| Length | 1.24" |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Chrome |
| Outside Diameter | 1.48" |
| Inside Diameter | 63/64" |
| Material | Steel |
| Mounting Position | Front Left |
| Finish | Polished |
| Product Name | Spacer |
| Riding Style | Street |
| Type | Wheel |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Front Left
Type Wheel
Base Color Silver
Finish Polished
Color/Finish Chrome
Material Steel