LED Maltese Deco Lights - Amber and Clear Lens
Features
- Great-looking die-cast with high-luster chrome body
- Lighting from high-output, dual-function amber LED
- Includes both clear and amber lenses
- Not DOT compliant.
Specs
| Length | 3-1/2" |
| Lens Color | Clear |
| Bulb Type | LED |
| Shape | Maltese |
| Units | Pair |
| LED/Light Color | Amber |
| Mounting Position | Rear |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Marker Light |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Filament/Function | Dual |
| Volts | 12 V |
| Width | 1-1/2" |
Product Videos
Custom Field
Width 1-1/2"
Mounting Position Rear