For required Monokey or Monokey HD aluminum mounting hardware see pages 147-153 of the '22 Street catalog.
Features
- Constructed of reinforced polypropylene and aluminum panels
- Rugged style that resists weathering
- Waterproof, lockable case
- Enough room for two full-face or modular helmets
- Max load 22lb
Specs
| Model | Trekker |
| Riding Style | Street |
| Height | 12-1/2" |
| Length | 23-1/2" |
| Material | Polypropylene |
| Volume | 52 liter |
| Color/Finish | Black |
| Width | 18" |
| Finish | Matte |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Product Name | Top Case |
Product Videos
Custom Field
Width 18"
Base Color Black
Finish Matte
Color/Finish Black
Material Polypropylene