Handlebar Riser Extensions - 1-1/2" x 1-1/2" - Chrome
Features
- The simple solution to adding a little rise and pullback to your handlebars and/or risers
- CNC-machined billet aluminum riser extensions
- Made in the USA
Specs
| Pullback | 0" |
| Units | Pair |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Chrome |
| Product Name | Extension |
| Type | Riser |
| Clamping Diameter | 1-1/2" |
| Material | Billet Aluminum |
| Riding Style | Street |
| Rise | 1-1/2" |
| Finish | Chrome |
Product Videos
Custom Field
Type Riser
Base Color Silver
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Billet Aluminum