Mirror - Adjustable - Diamond - Black/Gold - Long Stem - Left
Features
- CNC milled 6082 T6 aluminum
- Designed by Gilles
- Fits all models with hole thru mounting.
Specs
| Product Name | Mirror |
| Mirror Head Height | 3-1/4" |
| Color/Finish | Gold |
| Riding Style | Street |
| Mounting Style | Screw-In |
| Stem Style | Long |
| Style | Adjustable |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Width | 5-1/8" |
| Mounting Position | Left |
| Stem Length | 7-1/8" |
| Units | Each |
| Mirror Head Shape | Diamond |
| Mounting Location | Handlebar |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Left
Color/Finish Gold
Material Aluminum