Halogen Bulb - H1155
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Fits Bulb Socket | PGJ19-2 (H11) |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 55 W |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Bulb |
| Bulb Type | Halogen |
Halogen Bulb - H1155
| Fits Bulb Socket | PGJ19-2 (H11) |
| Bulb/Light Color | White |
| Volts | 12 V |
| Watts | 55 W |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Product Name | Bulb |
| Bulb Type | Halogen |