H4 w/ P43T base.
Features
- Quality quartz halogen bulbs meet or exceed OE specifications
Specs
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Watts | 100 W |
| Product Name | Bulb |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
H4 w/ P43T base.
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Watts | 100 W |
| Product Name | Bulb |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Halogen |
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |