Kage Fighter Handlebar Risers - Pullback - 8" - Black
Features
- 8-bolt billet aluminum clamp with hardware
- Designed for internal wiring
- Made in the USA
Specs
| Base Color | Black |
| Clamping Diameter | 1-1/4" |
| Type | Handlebar |
| Material | Stainless Steel |
| Style | Pullback |
| Finish | Gloss |
| Color/Finish | Gloss |
| Units | Each |
| Rise | 8" |
| Pullback | 1-1/4" |
| Product Name | Riser |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Type Handlebar
Base Color Black
Finish Gloss
Color/Finish Gloss
Material Stainless Steel