Smooth Rear Fender - with Taillight Mount/No Turn Signal Mount Indents
Features
- Steel, one-piece fenders are reproductions of the ones found on 4-speed FL models
- Can also be used as a replacement for the early-style hinged rear fender (swingarm frames only)
Specs
| Mounting Position | Rear |
| Height | 15" |
| Model | Custom |
| Finish | Unfinished |
| Straight Line Length | 31-3/4" |
| Product Name | Fender |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Color/Finish | Unfinished |
| Contour Length | 47-3/4" |
| Material | Steel |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Rear
Finish Unfinished
Color/Finish Unfinished
Material Steel