SS-20 Stealth Windshield - 14-1/8" - Clear
Features
- Provides excellent protection with an eye-catching look
- Features flowing, sculptured curves and anodized aluminum handlebar clamps that fit 1" handlebars
- Made in the U.S.A.
Specs
| Height | 14" |
| Riding Style | Street |
| Width | 30" |
| Type | Cruiser |
| Color/Finish | Clear |
| For Handlebar Diameter | 1" |
| Model | SS-20 Stealth |
| Units | Kit |
| Product Name | Windshield |
| Mounting Style | Handlebar Mount |
Product Videos
Custom Field
Width 30"
Type Cruiser
Color/Finish Clear