Also Fits FXST models if a full fender is desired.
Features
- Fender-mounting holes are drilled for easy installation
Specs
| Riding Style | Street |
| Type | Custom Replacement |
| Straight Line Length | 31-3/4" |
| Height | 10-1/2" |
| Material | Steel |
| Finish | Unfinished |
| Contour Length | 41-1/4" |
| Color/Finish | Unfinished |
| Mounting Position | Rear |
| Product Name | Fender |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Rear
Type Custom Replacement
Finish Unfinished
Color/Finish Unfinished
Material Steel