Universal Oil Line - Stainless Steel - 22"
Features
- Include 1/8" NPT chrome compression fittings for easy installation
- Measured overall, including fittings
- Made in the USA
Specs
| Fitting Connector Type | 1/8" NPT |
| Riding Style | Street |
| Style | Universal |
| Product Name | Line |
| Units | Each |
| Material | Stainless Steel |
| Color/Finish | Chrome |
| Inside Diameter | 11/32" |
| Length | 22" |
| Base Color | Silver |
| Type | Oil |
Product Videos
Custom Field
Type Oil
Base Color Silver
Color/Finish Chrome
Material Stainless Steel