Mirrors - Flame - Side View - Oval - Black/Chrome - Pair
Features
- Die-cast mirrors with chrome flame stems
- Includes chrome mounting hardware
Specs
| Mirror Head Height | 2" |
| Mirror Head Shape | Oval |
| Mirror Style | Flame |
| Color/Finish | Chrome |
| Mounting Position | Right |
| Mounting Location | Handlebar |
| Riding Style | Street |
| Type | Side View |
| Mirror Head Width | 4-3/4" |
| Mirror Curvature | Flat |
| Stem Style | Flame |
| Product Name | Mirror |
| Units | Pair |
| Mounting Style | Screw-In |
| Stem Length | 6" |
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1965 | Harley-Davidson | All |
Fitment details provided by supplier.
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Right
Type Side View
Color/Finish Chrome