Handlebar Bag
Features
- Can attach to handlebars with or without risers, as well as sissy bars
- Four quick-attach nylon straps for easy mounting
- Constructed from 1680D ballistic nylon
- Measures 9” L x 4” W x 5” T
- Features YKK® zippers
- Four interior pockets
Specs
| Height | 5" |
| Width | 4" |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Length | 9" |
| Product Name | Handlebar Bag |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Width 4"
Base Color Black
Color/Finish Black