Handlebar Bag - Black
Features
- Four quick-attach nylon straps for easy mounting
- Constructed from 1680D ballistic nylon
- Features YKK® zippers
- Four interior pockets
- Can attach to handlebars with or without risers, as well as sissy bars.
Specs
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Closure | Zipper |
| Width | 3-1/2" |
| Product Name | Handlebar Bag |
| Riding Style | Street |
| Features | Universal Fitment |
| Height | 5" |
| Length | 7" |
| Base Color | Black |
Product Videos
Custom Field
Width 3-1/2"
Base Color Black
Color/Finish Black