Sissy Bar Flag Mount - 1/2" Bar - 10" x 15" Flag
Features
- Polished 304 stainless steel flag mount bolts directly to the bars on most Softails, Sportsters, and Dynas
- Mount, as well as pole, can be easily detached via a small setscrew
- Includes an American flag
- Other flags also available; sold separately
- Made in the U.S.A.
Specs
| Mounting Style | Clamp-On |
| Width | 15" |
| Color/Finish | Natural |
| Length | 10" |
| Material | Stainless Steel |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Clamp Diameter | 1/2" |
| Features | Includes American Flag |
| Product Name | Flag Mount |
Product Videos
Custom Field
Width 15"
Color/Finish Natural
Material Stainless Steel