Mirror - Lance - Side View - Diamond - Chrome - Each
Features
- Mounting hardware included
- Die-cast construction
Specs
| Mounting Location | Handlebar |
| Stem Style | Curved |
| Mirror Style | Lance |
| Mounting Position | Left |
| Color/Finish | Chrome |
| Mirror Head Height | 1-7/8" |
| Product Name | Mirror |
| Riding Style | Street |
| Type | Side View |
| Mirror Head Shape | Diamond |
| Mounting Style | Screw-In |
| Mirror Head Width | 5-1/8" |
| Stem Length | 6" |
| Units | Each |
| Material | Aluminum |
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1965 | Harley-Davidson | All |
Fitment details provided by supplier.
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Left
Type Side View
Color/Finish Chrome
Material Aluminum