Mirror - Gothic/Flame - Side View - Diamond - Chrome - Left - Each
Features
- Die-cast construction
- Includes mounting hardware
- Requires mirror adapter DS-302148/DS-302149/0641-0096/0641-0097.
Specs
| Color/Finish | Silver |
| Mirror Head Height | 2" |
| Stem Length | 6" |
| Mirror Head Width | 5-1/2" |
| Mounting Position | Left |
| Riding Style | Street |
| Stem Style | Flame |
| Units | Each |
| Mirror Style | Gothic |
| Mounting Style | Screw-In |
| Mounting Location | Handlebar |
| Product Name | Mirror |
| Material | Aluminum |
| Mirror Head Shape | Diamond |
| Type | Side View |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Left
Type Side View
Color/Finish Silver
Material Aluminum