Installs on T-Bar handlebars using webbing straps.
Features
- Great for garage door opener, wallet and sunglasses
- Installs on T-Bar handlebars using webbing straps
- Matches most Saddlemen Seats
- Will not fade or discolor
- Rigid in construction
Specs
| Height | 9" |
| Width | 8" |
| Depth | 2" |
| Product Name | Handlebar Bag |
| Riding Style | Street |
| Style | Square |
| Closure | Zipper |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Mounting Position | Handlebar |
| Color/Finish | Black |
Product Videos
Custom Field
Width 8"
Mounting Position Handlebar
Base Color Black
Color/Finish Black