Bullet Light - Side-Mount - Left - Red Lens - Chrome
Features
- Small, aerodynamically shaped 12 V marker lights
- Not DOT or ECE compliant.
Specs
| Number of Bulbs | 1 |
| Shape | Bullet |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Length | 3-1/4" |
| Overall Diameter | 2-1/4" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Mounting Position | Left |
| Volts | 12 V |
| Filament/Function | Single |
| LED/Light Color | White |
| Lens Color | Red |
| Product Name | Marker Light |
| Mounting Style | Bolt-On |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Left