Kage Fighter Handlebar Risers - 4" - Chrome
Features
- 8-bolt billet aluminum clamp with hardware
- Designed for internal wiring
- Made in the USA
Specs
| Style | Straight |
| Rise | 4" |
| Type | Handlebar |
| Product Name | Riser |
| Riding Style | Street |
| Finish | Chrome |
| Clamping Diameter | 1-1/4" |
| Pullback | 0" |
| Color/Finish | Chrome |
| Base Color | Silver |
| Material | Stainless Steel |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Type Handlebar
Base Color Silver
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Stainless Steel