Wide Vintage Solo Seat - XL '04+
Features
- Built-in steel wings firmly support the entire width of the bucket
- Top covering made of highest-quality expanded vinyl
- Made in the U.S.A.
Specs
| Base Color | Black |
| Driver Seat Length | 16-1/2" |
| Decoration | Smooth |
| Cover Material | Vinyl |
| Overall Seat Length | 22" |
| Product Name | Seat |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Driver Seat Width | 15" |
| Model | Vintage |
| Type | Solo Seat |
Product Videos
Custom Field
Type Solo Seat
Base Color Black