Removable Driver Backrest - Vintage
Features
- Expanded vinyl cover
- Made in the USA
- Will fit with a handrail.
Specs
| Model | Removable |
| Style | Driver |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Thickness | 1-1/2" |
| Base Color | Black |
| Width | 12" |
| Height | 7" |
| Material | Vinyl |
| Product Name | Backrest |
Product Videos
Custom Field
Width 12"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Vinyl