Chopped Tour-Pak Pad - Solar Leather - Red Double Diamond
Features
- High-density foam interior
- Includes lower pad that is optional for installation
- Includes all mounting hardware
- Three bolts secure pad to Tour-Pak
- Requires drilling three holes into Tour-Pak
- Made in the USA
Specs
| Model | Chopped Tour-Pak |
| Riding Style | Street |
| Height | 4-1/2" |
| Material | Vinyl |
| Product Name | Pad |
| Base Color | Black |
| Thickness | 1-3/4" |
| Units | Each |
| Decoration | Double Diamond |
| Color/Finish | Red |
| Width | 12-1/4" |
Product Videos
Custom Field
Width 12-1/4"
Base Color Black
Color/Finish Red
Material Vinyl