Explorer RS Sissy Pad
Features
- Pad can be mounted using OEM/aftermarket bolt pattern or can mount using included chrome brackets
- Mount to Harley-Davidson accessory sissy bars and most popular aftermarket brands with 5" width
- Made in the USA
Specs
| Base Color | Black |
| Thickness | 1-1/2" |
| Riding Style | Street |
| Color/Finish | Black |
| Height | 6-1/2" |
| Product Name | Pad |
| Units | Kit |
| Width | 6-1/2" |
| Material | Vinyl |
| Style | Gravestone |
| Decoration | Pillow |
| Model | Explorer RS |
Product Videos
Custom Field
Width 6-1/2"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Vinyl