Contoured Sissy Bar Pad - Dragon Scale - Silver Stitch
Features
- Pad is designed to fit and bolt up using the original H-D factory and most aftermarket (5" width) sissy bar layouts
- Two chrome plated universal brackets are included for sissy bars that don't have permanent mounting holes
- Made in the USA
Specs
| Style | Contour |
| Decoration | Dragon Stitch |
| Thickness | 2" |
| Height | 8" |
| Material | Saddlehyde™ |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Product Name | Sissy Bar Pad |
| Units | Each |
| Width | 10" |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Width 10"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Saddlehyde™