Z1R Helmet Bag - Black
Features
- Heavy-duty nylon outer shell with Z1R logo
- Plush sherpa fur inner lining
Specs
| Depth | 13" |
| Height | 13" |
| Width | 17" |
| Material | Nylon |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Black |
| Features | Universal Fitment |
| Inner Lining | Sherpa Fur |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Product Name | Helmet Bag |
| Style | Soft Shell |
Product Videos
Custom Field
Width 17"
Base Color Black
Color/Finish Black
Material Nylon