Flag Mount - Luggage Rack - 9" Pole - 6" X 9" Flag
Features
- Extends flagpole out approximately 1.25”
- High-quality stainless steel
- Includes Allen keys for easy installation
- Made in the U.S.A.
Specs
| Clamp Diameter | 12,7 mm (1/2") |
| Length | 15 cm |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Silver |
| Color/Finish | Natural |
| Features | Includes American Flag |
| Material | Stainless Steel |
| Mounting Position | Horizontal Bar |
| Units | Each |
| Width | 9" |
| Finish | Polished |
| Product Name | Flag Mount |
Product Videos
Custom Field
Width 9"
Mounting Position Horizontal Bar
Base Color Silver
Finish Polished
Color/Finish Natural
Material Stainless Steel