Spacer - Chrome - 5/16" x 5/8" x 1/2"
Features
- Replacement packs for Drag Specialties® Spacer Kit
- Made in the U.S.A.
Specs
| Base Color | Silver |
| Riding Style | Street |
| Application | Multi Functional |
| Finish | Chrome |
| For Bolt Size | 5/16" |
| Measurement System | SAE |
| Product Name | Spacer |
| Length | 1/2" |
| Outside Diameter | 0.65" |
| Type | Replacement |
| Material | Steel |
| Style | Smooth |
| Units | 5 Pack |
Product Videos
Custom Field
Type Replacement
Base Color Silver
Finish Chrome
Material Steel