Gear Roller Bag - Black
Features
- Large internal compartments safely store helmets and gear
- Removable compartment inserts for customization
- Separate boot compartment
- Foldable pull-out changing mat
- Convenient mesh pocket with internal and external access
- Side accessory pockets for maximum storage
- Handles on top, bottom, and front of bag
Specs
| Color/Finish | Black |
| Height | 35-1/2" |
| Riding Style | Off-Road |
| Closure | Zipper |
| Type | Roller |
| Depth | 20-1/2" |
| Product Name | Gear Bag |
| Width | 20-1/2" |
| Base Color | Black |
| Features | Telescoping Handle |
| Units | Each |
Product Videos
Custom Field
Width 20-1/2"
Type Roller
Base Color Black
Color/Finish Black