Marker Lights - Dual Filament - Red
Features
- Rectangular chrome lights designed to fit many aftermarket light rails
- Special socket boot cover provides extra water resistance
- Measure 3-3/4" x 2-1/4"
Specs
| Filament/Function | Single |
| Number of Bulbs | 2 |
| Bulb Type | LED |
| LED/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Volts | 12 V |
| Length | 3-3/4" |
| Shape | Rectangular |
| Units | Pair |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Height | 2-1/4" |
| Product Name | Marker Light |
| Lens Color | Red |