Wheel Spacer - 25 mm - 1.48" x 0.736"
Features
- Steel construction, polished, then chrome-plated
- Made in the USA
Specs
| Outside Diameter | 1.48" |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Mounting Position | Rear Right |
| Units | Each |
| Color/Finish | Polished |
| Inside Diameter | 63/64" |
| Material | Steel |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Silver |
| Product Name | Spacer |
| Length | 0.736" |
| Type | Wheel |
| Finish | Polished |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Rear Right
Type Wheel
Base Color Silver
Finish Polished
Color/Finish Polished
Material Steel