LED Light Bar - Low-Profile - Smoke
Features
- Slim design contains 50 dual-intensity red LEDs
- Comes pre-taped for mounting to any flat surface
- Simple 3-wire hookup
- Compatible with any 12 V DC negative ground system
Specs
| Bulb/Light Color | Red |
| Product Name | Light Bar |
| Length | 7" |
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Bulb Type | LED |
| Lens Color | Smoke |
| Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Filament/Function | Dual |
| Width | 1/2" |
Product Videos
Custom Field
Width 1/2"
Type LED