Does not fit 2025 PowerPlus 112 models.
Features
- 10-user selectable flash/strobe patterns
- Over-current/thermal/short circuit/reverse wiring protection
- Sealed weather-tight case
- Plug-and-Play
- For trunk lights only.
Specs
| Riding Style | Street |
| Units | Each |
| Watts | 84 W |
| Product Name | Lighting Control Module |
| Length | 2-1/4" |
| Volts | 12 V |
| Type | Brake Light |
| Width | 1-1/4" |
| Base Color | Red |
| Height | 1/2" |
| Color/Finish | Red |
Product Videos
Custom Field
Width 1-1/4"
Type Brake Light
Base Color Red
Color/Finish Red