Spacer - Chrome - 1/4" x 5/8" x 3/4"
Features
- Replacement packs for Drag Specialties® Spacer Kit
- Made in the U.S.A.
Specs
| Application | Multi Functional |
| Base Color | Silver |
| Style | Smooth |
| Length | 3/4" |
| Material | Steel |
| Type | Replacement |
| For Bolt Size | 1/4" |
| Units | 5 Pack |
| Outside Diameter | 0.65" |
| Product Name | Spacer |
| Finish | Chrome |
| Measurement System | SAE |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Type Replacement
Base Color Silver
Finish Chrome
Material Steel