Mirror with Air Stem - Side View - Rectangle - Chrome - Left/Right - Each
Features
- Universal 5/16" mounting hole and hardware
- Can be used in right or left applications
- Die-cast construction
Specs
| Mounting Location | Handlebar |
| Color/Finish | Chrome |
| Stem Style | Air |
| Mounting Style | Screw-In |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Units | Each |
| Mirror Head Height | 2-7/8" |
| Riding Style | Street |
| Stem Length | 6" |
| Type | Side View |
| Mirror Head Width | 4-1/8" |
| Product Name | Mirror |
Product Videos
Custom Field
Type Side View
Color/Finish Chrome