Axle Nut - Rear - Chrome - M24-1.5" Thread
Features
- High-quality OEM replacement components
Specs
| Color/Finish | Chrome |
| Material | Steel |
| Features | M24 x 1.5" Thread |
| Riding Style | Street |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Inside Diameter | 0.89" |
| Mounting Position | Rear |
| Product Name | Axle Nut |
| Finish | Chrome |
| Compatibility | OEM Compatible |
| Outside Diameter | 1.34" |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Rear
Base Color Silver
Finish Chrome
Color/Finish Chrome
Material Steel