BulletvMarker Lights - LED - Red Lens - Chrome
Features
- Die-cast housing with a smooth finish
- Features impact-resistant lenses
- Not DOT compliant.
Specs
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Length | 3" |
| Watts | 10 W |
| Riding Style | Street |
| Number of Bulbs | 1 |
| Overall Diameter | 1-3/16" |
| Units | Pair |
| Bulb Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Filament/Function | Single |
| Lens Color | Red |
| Product Name | Marker Light |
| Shape | Bullet |