Maltese Taillight
Features
- All taillights feature die-cast frame construction
- Not DOT or ECE compliant.
Specs
| Number of Bulbs | 1 |
| Product Name | Taillight |
| Units | Each |
| Riding Style | Street |
| Bulb Type | Incandescent |
| Lens Color | Red |
| Width | 4-1/4" |
| Filament/Function | Dual |
| Housing Color | Chrome |
| Height | 4" |
| Length | 2" |
| Mounting Position | Rear |
| Style | Maltese Cross |
Product Videos
Custom Field
Width 4-1/4"
Mounting Position Rear