Marker Light - Clear/Amber - Matte Black
Features
- Dual-function as turn signals and daytime running lights
- CNC-machined billet aluminum housings
- M8-1.25 threaded studs
Specs
| Housing/Stem Color | Matte |
| Lens Color | Clear |
| Product Name | Marker Light |
| For Make | Universal |
| LED/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Width | 1-1/4" |
| Height | 9/16" |
| Length | 1-3/4" |
| Housing Material | Billet Aluminum |
| Type | Turn Signal |
| Units | Pair |
Product Videos
Custom Field
Width 1-1/4"
Type Turn Signal