Mirrors - OEM - Side View - Rectangle - Chrome - Short - Pair
Features
- Die-cast construction
Specs
| Mounting Position | Left |
| Units | Pair |
| Mirror Curvature | Convex |
| Mirror Head Shape | Rectangle |
| Mounting Style | Handlebar End |
| Riding Style | Street |
| Mirror Head Width | 5" |
| Color/Finish | Chrome |
| Mirror Head Height | 2-7/8" |
| Mounting Location | Handlebar |
| Type | Side View |
| Mirror Style | OEM |
| Stem Length | 4-1/2" |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Mirror |
Product Videos
Custom Field
Mounting Position Left
Type Side View
Color/Finish Chrome
Material Aluminum