Replacement Lens Gasket
Features
- Replacement lens gasket
Specs
| Product Name | Gasket |
| Type | Replacement |
| Height | 2-1/8" |
| Riding Style | Street |
| Shape | Rectangular |
| Units | Each |
| Length | 2-1/2" |
| Width | 2-3/8" |
Product Videos
Custom Field
Width 2-3/8"
Type Replacement