Replacement Mini Rectangular Lens - Red
Features
- Replacement lens
Specs
| Units | Each |
| Shape | Rectangular |
| Product Name | Lens |
| Riding Style | Street |
| Length | 3-1/2" |
| Lens Color | Red |
| Height | 1-3/8" |
| Width | 1-3/4" |
| Type | Marker Light |
Product Videos
Custom Field
Width 1-3/4"
Type Marker Light