Taillight - Red Cat Eye with Skull Face
Features
- All taillights feature die-cast frame construction
Specs
| Lens Color | Clear |
| Filament/Function | Dual |
| Mounting Position | Rear |
| Length | 5" |
| Product Name | Taillight Assembly |
| Style | Skull |
| Width | 2-1/2" |
| Bulb Type | Incandescent |
| Bulb/Light Color | Red |
| Housing Color | Chrome |
| Riding Style | Street |
| Shape | Cat-Eye |
| Units | Each |
| Height | 2-1/2" |
| Number of Bulbs | 1 |
Product Videos
Custom Field
Width 2-1/2"
Mounting Position Rear