Tour-Pak® Luggage Rack - Chrome
Features
- Chrome-plated 1/2" tubing construction
- Measures 20-1/2" x 14-1/8" x 3-1/2"
- Includes mounting hardware
- For models with King, Chopped or Razor Tour-Pak.
Specs
| Color/Finish | Chrome |
| Length | 20-1/2" |
| Product Name | Luggage Rack |
| Units | Each |
| Height | 89 mm |
| Model | Tour-Pak® |
| Riding Style | Street |
| Material | Steel |
| Width | 14-1/8" |
Product Videos
Custom Field
Width 14-1/8"
Color/Finish Chrome
Material Steel