Flush-Mount LED Marker Lights - Chrome
Features
- Clear lens; red LEDs
- Measures 2-1/2" L x 1" W x 1" H
- Not DOT compliant.
Specs
| Length | 2-1/2" |
| Units | Pair |
| Bulb Type | LED |
| Volts | 12 V |
| Width | 1" |
| Lens Color | Clear |
| Product Name | Marker Light |
| Riding Style | Street |
| Shape | Oblong |
| LED/Light Color | Red |
| Housing/Stem Color | Chrome |
| Height | 1" |
Product Videos
Custom Field
Width 1"