Handlebar Riser Extensions - 1-1/2" - Black
Features
- The simple solution to adding a little rise and pullback to your handlebars and/or risers
- CNC-machined billet aluminum riser extensions
- Made in the USA
Specs
| Base Color | Black |
| Rise | 1-1/2" |
| Type | Riser |
| Material | Billet Aluminum |
| Product Name | Extension |
| Finish | Gloss |
| Clamping Diameter | 1" |
| Pullback | 0" |
| Units | Pair |
| Color/Finish | Gloss |
| Riding Style | Street |
Product Videos
Custom Field
Type Riser
Base Color Black
Finish Gloss
Color/Finish Gloss
Material Billet Aluminum