El Paso Windshield - 15" - 7" Headlight Cutout - Black Smoke
Features
- Smooth design complements the lines of your machine
- Tapered windshield lower is ideal for handlebar-mounted turn signals
- Made of Lucite® for excellent optics and durability
- Fits most round headlights
- Made in the U.S.A.
Specs
| Headlight Cutout Diameter | 7" |
| Units | Each |
| Product Name | Windshield |
| Style | Sportshield |
| Height | 15" |
| Riding Style | Street |
| Width | 20" |
| Material | Lucite |
| Color/Finish | Black Smoke |
| Model | El Paso |
| Type | Cruiser |
Product Videos
Custom Field
Width 20"
Type Cruiser
Color/Finish Black Smoke
Material Lucite