Does not fit '23 FLHXSE/FLTRXSE CVO models.
Features
- High-quality expanded vinyl cover
- Marine-grade fiberglass baseplate
- Made in the U.S.A.
Specs
| Overall Seat Length | 20" |
| Cover Material | Vinyl |
| Base Color | Black |
| Model | Super |
| Color/Finish | Black |
| Driver Seat Width | 16" |
| Product Name | Seat |
| Units | Each |
| Decoration | Smooth |
| Driver Seat Length | 17-1/2" |
| Riding Style | Street |
| Type | Solo Seat |
Product Videos
Custom Field
Type Solo Seat
Base Color Black
Color/Finish Black