Runaround Solo Seat - Black - FXD '06-'17
Features
- High-quality craftsmanship and cutting-edge design means it looks as good as it feels
- Engineered by Mustang designers to have the lowest possible profile
- Look cool and stay comfy when running around town
- Made from the highest-quality expanded vinyl
- Made in the USA
Specs
| Riding Style | Street |
| Driver Seat Length | 16-1/2" |
| Driver Seat Width | 10-1/2" |
| Product Name | Seat |
| Type | Solo Seat |
| Units | Each |
| Overall Seat Length | 18-1/4" |
| Decoration | Smooth |
| Model | Runaround |
| Base Color | Black |
| Fill Material | Foam |
| Features | Low Profile |
| Material | Vinyl |
Product Videos
Custom Field
Type Solo Seat
Base Color Black
Material Vinyl